קסם של אירוע

לא משנה איזה אירוע אתם חוגגים, חתונה, בר מצווה או ברית תמיד תרצו שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח, שהאורחים ידברו עליו טובות, שהשמחה תהיה גדולה ושכל האורחים יזכרו אותו בתור חוויה נפלאה, בילוי אמיתי, אירוע של אחד למאה. כשרוצים לחדש ולשמח את הקהל באירוע מחפשים רעיונות יצירתיים. הדפסה על חולצות למשל הוא אחד מהם.

הדפסה על חולצות היא דרך נהדרת ליצור מתנה נפלאה לאורחים שלכם. מתנה שהם ישמחו לקחת הביתה ובעיקר יאהבו לשמור. את הקופסאות הממולאות בשוקולד או את הפרחים שחילקתם בכניסה הם בטח יזללו בדרך הביתה או ישימו בעציץ ויניחו לו לנבול אבל חולצה זה חולצה. היא נשארת, היא מצוינת כמתנה. הדפסה על חולצות או הדפסה על כל פריט אחר זה רעיון נפלא באמת. אם אתם חוגגים בר מצווה למשל על חוף הים, למה שלא תחשבו על כובעים צבעוניים ועליהם משפט מגניב וגם מילת תודה לאורחים על ההשתתפות בשמחה. גם פריטים אחרים באים בחשבון, ניתן להדפיס על הרבה דברים, כוסות, עטים, כריות, כובעים כאמור וגם מפיות, צעצועי פלסטיק, תופים, אפילו גרביים ועוד, ועוד.

עוד רעיון נהדר לשדרג את האירוע שלכם הוא להכין שירון. שירונים נפלאים יוצרים אווירה מאחדת ומגבשת. שירון מתאים כמובן לאירועים קטנים ומשפחתיים כמו יום הולדת, בת מצווה, מסיבת כיתה, כנס מחזור, חגיגת מאה של סבתא וכדומה. בשירון ערכו את השירים שיתאימו לקהל שלכם, את הפזמונים האהובים על המשפחה וכמובן על החוגג הראשי, ילד היומולדת או בת המצווה.

Comments are closed.