אירועים בזוג

הרבה דברים בעולם ובמיוחד בקרב בעלי החיים והמין האנושי, באים בשניים. למשל, שתי ידיים, שתי רגליים, שתי אוזניים ושתי עיניים. שתי כנפיים, שתי קרניים, שני סנפירים ושתי דבשות. הטבע מכיל המון דברים הבאים בזוג ולכן גם בני האדם מרגישים את הצורך לחיות בשניים. בחברה המערבית במיוחד, הצורך במערכת יחסים קבועה ובבניית משפחה, הוא בעל חשיבות נעלה, והרבה מאוד אנשים מאמנים שסוד האושר טמון באהבה וזוגיות. כמעט רוב מוחלט של האנשים מחפשים אחר בת זוג אהובה שתבלה איתם את מרבית חייהם ושיקימו ביחד משפחה אחת גדולה ואוהבת.

לעומת זאת, בימים אלו שלנו, אחוזי הזוגות המתגרשים, גדול במיוחד, כמעט כשליש מהזוגות הנשואים ולעיתים קרובות נדמה, כי המאה העשרים ואחת והערך המשפחתי לא הולכים ביחד, וכי מהמאה הזו מתרכזת יותר באדם הבודד. אך בכל זאת יש לפעול למען שינוי ושיפור הזוגיות בכל עת. אם ישנו צורך יש ללכת ולקבל ייעוץ זוגי מידי מטפל או פסיכולוג מוסמך. יש לבדוק, לנסות ולפנות לכל המקומות העשויים לעזור, ולדאוג להציל את המשפחה ואת הזוגיות בטרם מחליטים לפרק את כל החבילה.

מערכות היחסים במאה העשרים ואחת נתונות תחת הרבה מאוד לחצים, מתחים ופיתויים שונים ומשונים בכל מקום אליו הולכים. כמעט בכל אירוע המוני, ציבורי ולעיתים גם פרטי, ישנם פיתויים העשויים לפגום במערכת היחסים. בין אם אלו מועדונים רועשים העשויים לגרום לנזק שיצריך מכשירי שמיעה בסופו של דבר, או ברים סואנים ברווקים ורווקות שרק מחפשים הפרטנר הבא.

אתר הרשמי

Comments are closed.